Vedúci tímu - Card Operations SK

  • Bratislava
  • Riadenia produktov a podpora predaja

Odpovedať

Náplň práce – základné činnosti:

  • vedenie oddelenia Card Operations SK
  • zodpovednosť za back office činnosti v oblasti vydania, prijímania platobných kariet, chargebacks, fraud, accounting
  • zodpovednosť za pracovné výsledky oddelenia, plnenie SLA
  • monitorovanie výkonu oddelenia, stanovovanie priorít
  • zabezpečovanie testovania, navrhovanie, predkladanie a implementovanie zmien v pracovných činnostiach
  • hodnotenie práce podriadených pracovníkov, poskytovanie spätnej väzby, rozvoj a motivácia podriadených
  • minimalizácia prevádzkového rizika a optimalizácia prevádzkových nákladov
  • účasť na projektoch
  • proaktívne návrhy na zvyšovanie efektivity a produktivity práce oddelenia
  • zabezpečovanie analýz a riešení zložitých problémov, štatistiky, reporty
  • komunikácia s externými a internými partnermi (kartové asociácie, klienti, pobočková sieť, IT)
  • riešenie reklamácii/ transakcií týkajúcich sa platobných kariet

Požiadavky:

  • minimálne SŠ vzdelanie s maturitou
  • veľmi dobrá znalosť práce na PC (MS Office)
  • organizačné schopnosti
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti
  • znalosť v oblasti platobných kariet
  • prax v odbore bankovníctvo minimálne 5 rokov
  • prax vo vedení oddelenia alebo projektového tímu, schopnosť viesť a motivovať tím
  • schopnosť rýchlo sa učiť, dôslednosť, zodpovednosť
  • znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
  • tímový hráč

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) min. od 1500 EUR (v závislosti od seniority kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže a iné)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • 1 deň voľna navyše k narodeninám
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

V UniCredit robíme to, na čom záleží. Sme silná európska banka s 25 miliónmi klientov po celom svete. Spája nás priateľská atmosféra, ľudský prístup a chuť byť najlepší v odbore a o krok pred ostatnými. Klient je pre nás na prvom mieste, preto zamestnávame talentovaných zamestnancov, ktorí poskytujú našim klientom tú najlepšiu starostlivosť.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým