Špecialista marketingu a marketingovej komunikácie

  • Bratislava
  • Riadenia produktov a podpora predaja

Odpovedať

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

CHCETE SA PODIELAŤ NA TVORBE MARKETINGOVÝCH KAMPANÍ, MAŤ MIERU SAMOSTATNOSTI A PODELIŤ SA O SVOJE SKÚSENOSTI Z OBLASTI MARKETINGU? PRIHLÁSTE SA DO NÁŠHO TÍMU, KDE AKTUÁLNE HĽADÁME ŠPECIALISTU MARKETINGU A MARKETINGOVEJ KOMUNIKÁCIE.

ČO BUDE VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE:

Starostlivosť o web UniCredit Bank a UniCredit Leasing:
• spolupráca pri tvorbe kampaní – príprava obrazových a textových podkladov v spolupráci s kreatívnymi agentúrami, obchodnými útvarmi banky, legal a compliance – nastavovanie obsahu, publikácie, editácia
• update podstránok na základe požiadaviek produktových oddelení
• publikácia noviniek a tlačových správ
• update obsahu inštitucionálnej časti na základe pokynov (Ročná správa, účtovné závierky, finančné a výročné správy, povinná inzercia)
• mesačné releasy v spolupráci so Skupinou UniCredit, test nových funkcionalít, riešenie incidentov

Google Analytics UniCredit Bank aj UniCredit Leasing:
• prehľad o návštevnosti
• spolupráca s mediálnou agentúrou pri nasadzovaní mediálnych kampaní
• spolupráca pri príprave PPC a Search odkazov (long-term, kampaňové)
• spolupráca so Skupinou UniCredit

Starostlivosť o externé domény / microsites
• objednanie domén/ ich správa
• predlžovanie bezpečnostných certifikátov

BTL a pobočková podpora
• príprava letákov a iných BTL dokumentov
• koordinácia skladových zásob POS dokumentov
• koordinácia pobočiek ohľadom POS dokumentov a skladových zásob
• spolupráca pri príprave kampaňových dokumentov

Podpora pri tvorbe a realizácií produktových kampaní
• tvorba vizuálov
• tvorba mediaplánov – focus na online/digital kampane
• ad-hoc kampaňové eventy
• direct mailingy, direct e-maily
• administratíva, fakturácie, rozpočtovanie, manažovanie pridelených budgetov
• ad-hoc spolupráca s mediálnou agentúrou
• pravidelná spolupráca s kreatívnou agentúrou na zadaniach

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA:

• prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky
• skúsenosť s prácou v reklamnej agentúre
• VŠ vzdelanie
• MS Office, html, CQ5, Adobe, PPC, Google Analytics
• cit pre grafiku a písané slovo
• angličtina – pokročilý
• ďalšie jazyky (nemčina, taliančina) – vítané
• flexibilita, proaktívnosť, zameranie na detail a doťahovanie vecí do konca, vytrvalosť, odolnosť voči stresu

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

• mzdu od 1500€ (finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta)
• 100% preplatené stravné lístky
• 4 Sickdays (regenerácia) do roka
• balíček zamestnaneckých bankových produktov
• účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
• každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov (45 EUR mesačne):
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Zuzana Škultéty
Šancová 1/A
813 33  Bratislava
Slovenská republika