O nás

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., je silnou a rýchlo sa rozvíjajúcou bankou, ktorá ponúka širokú škálu kvalitných produktov pre firemných zákazníkov, privátnych klientov aj bežných občanov.

UniCredit Bank na Slovensku vznikla fúziou UniBanky, a. s. a HVB Bank Slovakia a. s. v apríli 2007. Obe banky už predtým pôsobili na slovenskom trhu vyše 17 rokov a vybudovali si výnimoč né renomé v niekoľkých oblastiach. UniCredit Bank Czech Republic vznikla v roku 2007 spojením HVB Bank Czech Republic a Živnostenskej banky. Od 1. decembra 2013 UniCredit Bank v Českej republike a na Slovensku poskytuje bankové produkty a služby pod jednotným obchodným názvom UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Na Slovensku je obchodný názov novej banky rozšírený o dodatok „pobočka zahraničnej banky“ (UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. – pobočka zahraničnej banky).

Sme súčasťou najväčšej európskej bankovej skupiny UniCredit, ktorá poskytuje služby 40 miliónom klientov v 20 krajinách. Našou najväčšou devízou je tím 140 tisíc ľudí v celej Európe a ich odborné skúsenosti, o ktoré sa s Vami môžeme podeliť. Sme vyhľadávaným zamestnávateľom na českom a slovenskom trhu.

Zoznam našich pobočiek na Slovensku nájdate tu.

Ďalšie informácie o nás nájdete tu.